Hakkımızda

Firmamız TARPO ASİT POMPALARI SANAYİ; 1971 yılında Beşiktaş Serencebey Yokuşunda küçük bir atölyede, ar-ge çalışmaları sonucunda Yakup NURİLER tarafından kurulmuş ve aktif üretimine 1973 yılında başta plastik asit pompası ve aspiratör imalatı olarak başlamıştır. İlerleyen yıllarda ise bu standart üretimlerine ek olarak, çevre dostu ürünler ekleyerek sanayi de ismini her zaman lider konumda tutmayı başarmıştır.
Bugün Alüminyumdan Kimyaya, Tekstilden Gıdaya, Sağlık ve Kozmetikten Tarıma kadar sanayimizin birçok alanında yetenekli ve uzman kadromuzla Plastik Asit Pompaları, Asit Aspiratörleri, Baca Gazı Yıkama Sistemleri, Helezon Nozullar, Çeşitli Plastik Tank ve Fittings malzemeleri konusunda müşterilerimize yarım asra yakın süredir hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.
Gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı bir çok fabrikada ürünlerimiz yıllardır üstün performansla çalışmaktadır.

 

 

Yüksek kaliteyi, stoklu yedek parça kapasitesi ve teknik servis desteğiyle birleştiren TARPO POMPA A.Ş standart üretiminin yanı sıra; sektörde müşterilerinin özel siparişlerine de cevap vermektedir.
2015 yılında 2.nesile devrolan yönetim kadromuzda Genel Müdürlüğe Sevda NURİLER ÇAĞDAŞ, Yönetici ortaklığa ise Eyüp NURİLER getirilmiştir. Bu değişimle birlikte daha dinamik, girişimci ve yüksek inovasyonlu bir marka yüzü oluşturulmuştur.
Tarpo Asit Pompaları Sanayi A.Ş olarak ilkemiz;
Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, ‘Yenilikçi Üretim’ anlayışını, %100 ‘Müşteri Memnuniyeti ile desteklemek; gelecek nesillere daha güzel ve yaşanası bir dünya bırakmak için ‘Çevre Dostu’ projelerimizle piyasada yerli üretimde ‘kaliteli ürün yetmez yetmez, kaliteli algılanmak gerekir’ ilkesini yaymaktır.