HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

TARPO

Tarpo Asit Pompaları Sanayi, 1971 - 1973 yılları arasında, Beşiktaş Serencebey Yokuşunda küçük bir atölyede, ar-ge çalışmaları sonucunda Yakup NURİLER tarafından kuruldu. 1973 yılından bu yana üretimine devam etmekte olan Tarpo, plastik asit pompalarını ve aspiratörlerini sanayi ile buluşturan ilk isim olmanın gururunu yaşamaktadır.

Çeyrek asrı aşan bir süredir alüminyumdan petrokimyaya, tekstilden gıdaya, sağlık ve kozmetikten ar-geye kadar sanayimizin birçok alanında; yetenekli ve uzman kadromuzla plastik asit pompaları, asit aspiratörleri, helezon nozullar, baca gazı yıkama üniteleri, çeşitli plastik tank ve ekipmanlar konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bugün gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı bir çok kurum ve kuruluşta ürünlerimiz yıllardır üstün performansla çalışmaktadır.

Üstün kaliteyi, yüksek üretim kapasitesi ve teknik servis desteğiyle birleştiren TARPO POMPA standart üretiminin yanısıra; sektörde özel siparişler için üretim yapan lider kuruluşlardandır.

Dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden yenilikçi, %100 müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı olan kuruluşumuz, çevre dostu projeleriyle de öncülüğünü sürdürmektedir.