Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

ZORLUK
NE OLURSA OLSUN...

TARPO; 1973 yılından günümüze yenilik, kişiye özel çözümler ve güvenirlik anlamına gelmektedir. Plastik gövdeli pompa üreticisi olarak, sorunlu sıvıların pompalanması söz konusu olduğunda sizlerin güvenilir ortağınızız.

İster partikül yüklü ister temiz teknik sıvılarla uğraşıyor olun, bizimle hoş olmayan süprizlerle karşılaşmazsınız. Endüstri alanındaki tüm faktörleri göz önünde bulundurarak, proseslerinizde optimum çözümü geliştirmek için yüksek kalitede üretim yapıyoruz.

Plastik malzemeler konusundaki yetkinliğimiz ve tecrübemiz ile ürünlerimizi çok yüksek malzeme direnci ve kalitesinde üretiyor, ayrıca kimyasal sıvıların karakteristikleri ve davranışlarındaki uzmanlığımız ile ürünlerimizin maksimum dayanıklılık ile yapılandırılmasını ve geliştirilmesini sağlıyoruz.

DIN EN ISO 9001:2015 sertifikalı kalite yönetim sistemi ile üretim yaparak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşıladığımızdan emin oluyoruz. Ürün yelpazemizin sürekli optimizasyonu ve genişletilmesi ana hedefimizdir. Titiz kalite yönetimimiz, ürünlerimizin ve üretim operasyonlarımızın en yüksek kalite standartını garanti eder.

Ürünler

Referanslarımız