Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.Hakkımızda

Firmamız TARPO ASİT POMPALARI SANAYİ A.Ş; 1970 yılında Beşiktaş Serencebey Yokuşunda küçük bir atölyede, ar-ge çalışmaları sonucu kurulmuş ve aktif üretimine 1973 yılında plastik asit pompası ve aspiratör imalatı olarak başlamıştır. İlerleyen yıllarda ise bu standart üretimlerine ek olarak, Bacagazı Arıtma Sistemleri, Enjeksiyon Kalıp ve Eşanjör Temizleme Sistemleri gibi çevre dostu ürünler ekleyerek sanayi de ismini her zaman lider konumda tutmayı başarmıştır.
Bugün Alüminyumdan Kimyaya, Tekstilden Gıdaya, Plastik Kalıp Endüstrisinden Sağlık - Kozmetik ve hatta Tarım Endüstrisine kadar sanayimizin birçok alanında yetenekli ve uzman kadromuzla, Plastik Asit Pompaları, Asit Aspiratörleri, Baca Gazı Arıtma Sistemleri, Enjeksiyon Kalıpları ve Eşanjörleri Kireç Temizleme Üniteleri, İşletmeye Özel Plastik Tank ve Plastik Fittings malzemeleri konusunda müşterilerimize 50 yıldan fazla süredir hizmet vermeye devam ediyoruz.
Gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı bir çok fabrikada ürünlerimiz yıllardır üstün performansla çalışmaktadır.

 

 

Yüksek kaliteyi, stoklu yedek parça kapasitesi ve teknik servis desteğiyle birleştiren TARPO POMPA A.Ş standart üretiminin yanı sıra; sektörde müşterilerinin özel siparişlerine de cevap vermektedir.
2015 yılında 2.jenerasyonla devam eden TARPO A.Ş, yönetim kadromuzda Genel Müdürlüğe Sevda NURİLER ÇAĞDAŞ, Yönetici ortaklığa ise Eyüp NURİLER getirilmiştir. Bu değişimle birlikte daha dinamik, girişimci ve yüksek inovasyonlu bir marka yüzü oluşturulmuştur.
Tarpo Asit Pompaları A.Ş olarak;
Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, ‘Yenilikçi Üretim’ anlayışını, koşulsuz müşteri memnuniyetini şirketimizin en öncelikli hedefleri arasında konumlandırıyoruz. Temel iş felsefemizi müşteri memnuniyeti üzerine inşa ederek, tüm faaliyetlerimizi kalite odaklı hizmet anlayışı ile sanayinin her alanında sizlerle buluşturuyoruz. Gelecek nesillere daha güzel ve yaşanası bir dünya bırakmak için ‘Çevre Dostu’ projelerimizle çalışma güvenirliği, sağlamlık, maksimum enerji verimliliği, düşük yaşam döngüsü maliyetleri sunarak, titiz kalite yönetimimiz ilkesi ile ürünlerimizin ve üretim operasyonlarımızın en yüksek kalite standartını garanti eder.